EAST SIDE SERPENTS

focuseek

Serpents
test
EAST SIDE SERPENTS
serp.png
Wielki ukłon do wszystkich zainteresowanych Ravendawn.
East Side Serpetns jest(będzie) jedną z pierwszych PL gildii na serwerze. Na teraz w naszym teamie po discordowej rekrutacji mamy 12 fenomenalnych graczy. Do zamknięcia rekrutacji niewiele brakuje. Być może to twoja ostatnia szansa na przeżycie z nami przepięknej przygody w świecie gry. Aby twój status uległ zmianie wypełnij poniższe podanie tutaj/bądź na discordzie.
Podanie:
Doświadczenie w tego typu grach:?
Komunikacja:głosowa/tekstowa
Rola jaką chcesz pełnić w grze: DMG/SUPPORT/TANK
Rola jaką chcesz pełnić w gildii:?
Nick na discordzie:?

Last edited:

dzienia

New member
Doświadczenie w tego typu grach: duże, gram w gry tibio podobne :)
Komunikacja: głosowa
Rola jaką chcesz pełnić w grze: SUPPORT
Rola jaką chcesz pełnić w gildii: najaktywniejszego gracza i dyplomaty

Weles

Well-known member
Doświadczenie w tego typu grach: w gry tibiopodobne gram od dłuższego czasu, dodatkowo jeśli gra będzie przypominać nieco Albion Online to doświadczenie mam jeszcze większe :D
Komunikacja: głosowa
Rola jaką chcesz pełnić w grze: ciężko powiedzieć, ale raczej dps
Rola jaką chcesz pełnić w gildii: w Albionie uwielbiałem craftować, więc możliwe że mógłbym pełnić rolę swego rodzaju czeladnika

Jeśli chodzi o doświadczenie to grałem swojego czasu w kilka mmorpgów ale nie byłem jakimś maniakiem więc określiłbym siebie jako średniozaawansowanego.
Komunikacja: mogę bez problemu i tekstową i głosową
Rola w grze: raczej tank
Rola w gildii: aktywny członek, mam zamiar być kupcem więc mógłbym załatwiać potrzebne przedmioty członkom gildii za niższe ceny i w ten sposób pomagać gildii.
Nick na discordzie: Dieto#3078

Last edited:

konortod

New member
test
k0n0r
Grałem w tibie 128 rp
Komunikacja: tekstowa i głosowa
Rola w grze: hunter
Rola w gildii: budowanie domków i zbieranie surowców
Nick na discordzie: k0n0r#4029

dontinkso

Member
elo, chetnie sie dołącze, ale interesuje mnie swiat non pvp o ile bedzie cos takiego w grze.

Doświadczenie w tego typu grach: tibia 480 EK / 300 RP/115 MS
Komunikacja: both
Rola jaką chcesz pełnić w grze: dmg
Rola jaką chcesz pełnić w gildii: ziomka który od czasu do czasu loga (raczej wieczorem jak dzieciaki pójdą spać) i sobie pyknie jakis teamhunt albo crafting, gra sie wydaje dosc rozbudowana wiec trudno powiedziec jakie aktywnosci beda dla mnie najbardziej interesujace
Nick na discordzie: pewnie zrobie sobie taki jak w grze ale jeszcze nie mam pomysłu xD

Trapoholik

New member
test
Doświadczenie w tego typu grach:Tibia nawet ta zza czasów 7.6
Komunikacja:głosowa i tekstowa
Rola jaką chcesz pełnić w grze: DMG lub SUPPORT
Rola jaką chcesz pełnić w gildii:aktywny gracz, łapie sie wszystkiego :)
Nick na discordzie: Trapoholik

Misztal96

Member
test
Doświadczenie w tego typu grach: Głównie Tibia, wracam co jakiś czas. Chociaż od lat raczej otsy.
Komunikacja: głosowa/tekstowa
Rola jaką chcesz pełnić w grze: Myślę, że TANK
Rola jaką chcesz pełnić w gildii: Głównie chciałbym się skupić na wydobywaniu surowców dla gildii, czy rybołówstwie. Największy nacisk położyć właśnie na zaopatrzanie gildii w różne dobra, które jak dobrze rozumiem będą niezbędne do rozbudowy np. posiadłości, którą mam nadzieję gildia będzie posiadać zacną.
Nick na discordzie: Misztal96

gstSnox

New member
Doświadczenie w tego typu grach: Grałem dużo w tibie (real/ jak i bardzo dużo czasu na ots),albion ,bloodstoneonline (Gram w takie gry, wyłącznie dla pvp, chociaż bardzo miło również poznam liczne tajemnice Ravendawn )
Rola jaką chcesz pełnić w grze: DMG
Rola jaką chcesz pełnić w gildii: Wiecznego wojownika :D liczne uczestnictwa w wojnach pvp, gvg
Nick na discordzie: G7TSnox #6441

zimnasetka

New member
Witam
Z chęcią dołączę do gildii.Dysponuje bardzo dużą ilością czasu na gre(mam możliwość gry w pracy :sneaky: ),nie ukrywam zależy mi na rankingu i będę starał się to realizować💪 chyba że gra stanie się typowo p2w .Jestem osobą pełnoletnią i dojrzałą

Doświadczenie w tego typu grach:?
-Dużo by tego wymieniać (tibia/wow/kal/flyff itp)
Komunikacja:głosowa/tekstowa
-głosowa/tekstowa
Rola jaką chcesz pełnić w grze: DMG/SUPPORT/TANK
-Prawdopodobnie DMG
Rola jaką chcesz pełnić w gildii:?
-Na obecną chwilę ciężko cokolwiek stwierdzić, wszystko okaże się z czasem.Jestem chętny na wspólne teamhunty,mógłbym również zająć się sprawami rekrutacyjnymi.
Nick na discordzie:?
-RoyalSetka

pozdrawiam :cool::whistle:

Bandi96

New member
test
Doświadczenie w tego typu grach: Tibia itd

Rola jaką chcesz pełnić w grze: DMG/TANK

Rola jaką chcesz pełnić w gildii: Ostry exp w TH

Nick na discordzie: Bandi ( w grze tak samo )

Munczaki

New member
test
Witam wszystkich

Doświadczenie w tego typu grach: Tibia jakieś 10 lat gry Leader znanej dużej gildi przez wiele lat top 15 lvl na serverze , odpowiedzialny skarbnik gildi i osoba zajmująca się organizacją dużych Questów mulesami na questach itp w tibie przegrałem wiele lat aż do czasu gdy Cipsoft nie zniszczył gry do poziomu p2w do teraz z sentymentem oglądam filmiki i czekam na jakiś fajny retro server ale znalazłem ravendawn wydaję się że to może być tak samo dobra lub nawet lepsza przygoda na tą chwilę o grze nie wiem kompletnie nic ale śledzę na bieżąco reszta przyjdzie z czasem Pozdrawiam

Rola jaką chcesz pełnić w grze: grałem druidem bądz palladynem więc zobaczymy co ta gra mi zaoferuje raczej DMG

Rola jaką chcesz pełnić w gildii: rolę mogę wypełnić każdą a jeśli pytanie co mnie interesuję to zobaczymy co gra zaoferuję

Nick na discordzie: Sino dodaj proszę jako na dsc Munczaki#2429

Greetins for old Hades members. SINO

Mieszkoni

New member
Doświadczenie w tego typu grach: 5 lat (głownie tibia)
Komunikacja:głosowa/tekstowa to i to
Rola jaką chcesz pełnić w grze: DMG
Rola jaką chcesz pełnić w gildii:? Aktywnego czlonka gildii
Nick na discordzie: Mieszko Here#5171