Misje Craftingowe

Ubiytsa

New member
test
Kochani mam takie pytanko, oglądając filmiki z yt-ba, widzę że dostając misje na craftowanie, w stacji craftowania od xx odpowiedzialnej, jest kategoria quest, a ja jej nie mam O.O. Od kilku dni się nad tym zastanawiam, w wyniku czego zacząłem kopać rude żeby móc helmet zrobić. Krótko mówiąc, jest to chęć zainicjowania craftingu przez system czy bug? chodzi o questa Mortal Enemies z wycraftowaniem helmetu. Pozdrawiam

Sanczo

Merchant
test
Każdy quest wymaga odpowiedni poziom postaci, jeżeli masz za niski to nie jesteś w stanie rozpocząć questa. Niektóre są też blockchain, więc nie aktywujesz ich, jeżeli nie zrobisz specjalnych questów.

Podczas rozmowy z NPC masz do wyboru jaki rodzaj sprzętu chcesz wykonać, jeżeli byłeś w stanie zaakceptować ten quest i zakończyć, to nie ma szans, żebyś nie dostał opcji craftingu.

Ubiytsa

New member
test
no niestety, ale jest jak jest

mieczyk przypadkowy, patrzylem co nie dlugo mnie czeka jesli dotrwam ;d,
chociaz malo czasu juz zostalo więc wsm, licze na to że na premiere nie bede mial z tą misją takiego pecha :p
chciałbym już na kurczaku pojeździć.

Last edited:

Sanczo

Merchant
test
Możesz nadal na nim jeździć.
1. Masz moa egg, żeby ono się wykluło musisz zdobyć 50'000 punktów doświadczenia z byle jakiego źródła.
2. Z tego co widzę w twoim eq, to wybrałeś opcję "Cloth Helmet". Jego nie wycraftujesz na kowadle, bo to nie jest metal. Musisz udać się do szwalni (Weaving Station) i wycraftować wełniany/płócienny hełm.

Dlatego tobie nie działa, jeżeli chciałeś płytowy hełm, to złą opcję dialogową wybrałeś. Powinieneś też pod minimapą mieć napisaną nazwę elementu jaką masz wycraftować z tego co pamiętam. Okienko blacksmithingu je zasłania i nie jestem w stanie rozczytać :D

Musisz szukać stacji ze znacznikiem "Kłębki nici"
N5bblmg.png

Last edited:

Sanczo

Merchant
test
No powiem tak, musiałeś mieć wyjątkowe szczęście, żeby trafić na buga :D Napisz feedback w grze o tym problemie (ikonka przy minimapie).

Last edited:

Ubiytsa

New member
test
Żeby nie zaśmiecać, robiłeś już misje Swamp Fever? dostałem Regrowth Stone, którego nie wiem jak użyć, czy lpm czy ppm nic się nie dzieje, więc i na ziemie go nie mogę ustawić. Jest to misja z chorągiewkami na żabach bodajże.

Attachments

• obraz_2022-12-21_150709193.png
    obraz_2022-12-21_150709193.png
    317 KB · Views: 1

Sanczo

Merchant
test
Tego przedmiotu nie używasz. (Używa tobie automatycznie jak masz kontakt z wymaganym obiektem / tak jak z zamkniętymi drzwiami które możesz otworzyć, jeżeli masz klucz)
Musisz w podziemiach znaleźć stertę kamieni ułożona w kolumnę i na nią kliknąć PPM, wtedy pokrywa się mchem czy czymś tam.

Sory że z takim opóźnieniem odpowiadam, ale mam II zmiany w robocie :/

Ubiytsa

New member
test
Tego przedmiotu nie używasz. (Używa tobie automatycznie jak masz kontakt z wymaganym obiektem / tak jak z zamkniętymi drzwiami które możesz otworzyć, jeżeli masz klucz)
Musisz w podziemiach znaleźć stertę kamieni ułożona w kolumnę i na nią kliknąć PPM, wtedy pokrywa się mchem czy czymś tam.

Sory że z takim opóźnieniem odpowiadam, ale mam II zmiany w robocie :/
jasne nie szkodzi.
1. odnośnie kurczaczka, mówiłeś że trzeba wbić 50k expa, prócz tego coś z nim się robi? wbiłem już kilka lvli odkąd je mam a jak było jajkiem tak jajkiem pozostało.
2. jest możliwość atakowania mobów z poziomu klawiatury? przyznam że męczące jest klikanie myszką jeśli wszystkie ataki ma się zbingowane na klawiaturę.

Last edited:

Sanczo

Merchant
test
1. Nie, po zdobyciu 50k jajko powinno z EQ zniknąć, jeżeli tak się nie stało to chyba jednak trzeba zakończyć questa, żeby jajko pobierało expa :/
2. "Tab", odległość łapania celów możesz ustawić w opcjach gry.
A "shift" + "tab" oznaczał bodajże sojusznicze cele.